[Enter code here] Wigilia Stowarzyszenia
INFO

Strona Ostrołęckiego Klubu
Kolekcjonerów UNIKAT

Ostrołęka
ul. Hallera 13

Ostrołęka ©  2012-2026

Administrator strony:
Mariusz Brodowski
tel. 881 412 412


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
Licznik Odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterWczoraj43
mod_vvisit_counterW tym tygodniu247
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu856
mod_vvisit_counterW tym miesiÄ…cu247
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiÄ…cu2059
mod_vvisit_counterIlość odwiedzin139240

Online (w ciÄ…gu 20 minut): 2
Twój IP: 18.97.9.172
,
Dzisiaj: 06 Cze 2026
TRANSLATOR
English Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Finnish French German Greek Hindi Italian Japanese Korean Norwegian Portuguese Romanian Russian Spanish Swedish Catalan Filipino Hebrew Indonesian Latvian Lithuanian Serbian Slovak Slovenian Ukrainian Vietnamese Albanian Estonian Galician Hungarian Maltese Thai Turkish
Jest nas w Klubie już

osób !!!

==> 7 czerwca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro)
==> 13 czerwca 2026 (sobota), od godz. 7.00 do 13.00 - Targ Staroci i Rozmaitości w Goworowie, Targowisko przy ul. Sienkiewicza, Goworowo
==>  20 czerwca 2026 (sobota), Pchli Targ, od godz. 7.00 - 12.00, Targowisko Miejskie w Ostrołęce u zbiegu ulic Zawadzkiego i Targowej
==> 21 czerwca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 5 lipca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro)
ZAPRASZAMY, wstęp wolny!

/zobacz zdjęcia w naszej Galerii/

Typowo radosny, świąteczny nastrój zagościł wśród zebranych na spotkaniu wigilijnym członków Stowarzyszenia Unikat – Przyjazna Gmina, które to odbyło się w dniu 13.12.2015 r. Tego dnia nie została przeprowadzona tradycyjna giełda kolekcjonerska, bo jej miejsce zajęło świąteczne śpiewanie kolęd, luźne rozmowy zebranych osób, dzielenie się opłatkiem i inne świąteczne akcenty. Spotkanie rozpoczęli Adam Kilimon – prezes i  Stanisław Orłowski – wiceprezes Stowarzyszenia UP – G, którzy powitali wszystkich zebranych. Następnie głos zabrał zaproszony przedstawiciel OSM – Tadeusz Zawistowski, pełniący funkcję zastępcy prezesa zarządu spółdzielni, który złożył życzenia świąteczne. Równocześnie życzenia przekazali również wspomniani wcześniej prezes i wiceprezes naszego stowarzyszenia, a także złożyli sobie wzajemnie wszyscy zebrani. Po tym przyszedł czas na kosztowanie przepysznych potraw i wypieków, przygotowanych głównie przez panią Helenę Kilimon, Grażynę Grzególską, Krystynę Lachowską i wiele innych osób. W międzyczasie każda z osób obecnych na spotkaniu mogła odebrać nową monetę świąteczną 130. Talarów Kurpiowskich wydaną przez stowarzyszenie. Zawarto na niej motyw Św. Rodziny , przez co stała się ona idealnym prezentem na zbliżające się Święta  Bożego Narodzenia. Ponadto nagrodzono też niektóre wybrane osoby, za szczególne zaangażowanie, aktywną działalność i pracę na rzecz Stowarzyszenia. Wszystkie te miłe, radosne, świąteczne akcenty zdominowały nasze coroczne wigilijne spotkanie .

 
Reklama