Ciężko jest nam usiedzieć w miejscu, dlatego w kolejnÄ… sb, 09 lipca, wyruszyliÅ›my do MÅ‚awy, na jarmark z okazji obchodzonych dni miasta. Zaprosili nas tam zaprzyjaźnieni kolekcjonerzy, dlatego nie sposób byÅ‚o odmówić i już przed 10.00 byliÅ›my na miejscu. Co prawda pogoda próbowaÅ‚a trochÄ™ przestraszyć zarówno wystawców, jak i odwiedzajÄ…cych jarmark, i dzieÅ„ zaczÄ…Å‚ siÄ™ deszczowo, jednak po kilkunastu minutach niezÅ‚ej ulewy, natura odpuÅ›ciÅ‚a i zza chmur wyjrzaÅ‚o sÅ‚oÅ„ce, które nie opuszczaÅ‚o nas do koÅ„ca jarmarku. Dobra lokalizacja jarmarku (zamkniÄ™to na czas jego trwania uliczkÄ™, przy której jest muzeum) sprawiÅ‚a, że nie brakowaÅ‚o na nim ani straganów z różnoÅ›ciami, ani odwiedzajÄ…cych, którzy chÄ™tnie przystawali przy każdym namiocie.Â
Ech, chciało by się, żeby takie jarmarki były organizowane częściej i w większej ilości miast… A póki co, pozostaje nam odwiedzać inne miejscowości, gdzie robione jest to od lat :)
Zobacz zdjęcia w naszej Galerii.
==> 9 maja 2026 (sobota), od godz. 8.00 do 13.00 - Targ Staroci i Rozmaitości w Goworowie, Targowisko przy ul. Sienkiewicza, Goworowo
==> 16 maja 2026 (sobota), Pchli Targ, od godz. 7.00 - 12.00, Targowisko Miejskie w Ostrołęce u zbiegu ulic Zawadzkiego i Targowe
==> 17 maja 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 - Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 7 czerwca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 - Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro)
==> 20 czerwca 2026 (sobota), Pchli Targ, od godz. 7.00 - 12.00, Targowisko Miejskie w Ostrołęce u zbiegu ulic Zawadzkiego i Targowej
==> 21 czerwca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 - Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 5 lipca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 - Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro)
ZAPRASZAMY, wstęp wolny!















