mod_vvisit_counterW tym miesiÄ…cu1649

Dzisiaj: 29 Mar 2024

Ostrołęka ©  2012-2023

Szanowni Państwo!
Mamy niesamowitą przyjemność zaprosić na drugą edycję Kolekcjonerskiej Giełdy Różności w Ostrołęce. Co prawda planowaliśmy kolejną edycję dopiero w przyszłym roku, ale zachęceni przez naszych gości i wspierani przez Prezydenta Miasta robimy ją 26 października 2019 r.  Zapraszamy zatem wszystkich kolekcjonerów, zbieraczy i miłośników staroci oraz przedmiotów kolekcjonerskich już jesienią.
26 października 2019 r. ostrołęcka Hala im. Arkadiusza Gołasia po raz drugi w tym roku zamieni się w raj dla poszukiwaczy oryginalnych, ciekawych przedmiotów. Monety, kapsle, etykiety, karty telefoniczne, otwieracze, banknoty, znaczki pocztowe i wiele innych - to wszystko znajdziecie Państwo na stoiskach zaproszonych wystawców. Ponownie jak wiosną, tak i teraz zarówno stoiska, jak i parking, a także wstęp dla odwiedzających będą darmowe! :) Dlatego już dziś zaznaczcie sobie Państwo tę datę w kalendarzu, żeby jej nie przeoczyć.
Giełda ponownie odbędzie się w hali sportowej, zatem ewentualna zła pogoda nie będzie miała wpływu na jej organizację. Dodatkowymi atutami tej lokalizacji jest duża powierzchnia wystawiennicza, duży parking oraz punkt gastronomiczny.
Osoby chętne do wystawienia się na giełdzie proszone są - po zapoznaniu się z regulaminem - o wysłanie wypełnionej i zeskanowanej Karty Zgłoszeniowej (Karta i Regulamin do pobrania poniżej) na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do 24 października 2019 roku. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 604 667 928 (Adam) lub 881 412 412 (Mariusz).
Kolekcjonerską Giełdę Różności organizuje Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów UNIKAT (klub z prawie 40-letnim stażem działalności), pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki i przy Jego wsparciu.

Do pobrania:

Regulamin Kolekcjonerskiej Giełdy Różności