mod_vvisit_counterW tym miesiÄ…cu772

Online (w ciÄ…gu 20 minut): 3
Twój IP: 18.219.236.62
Dzisiaj: 20 Kwi 2024

Targi Staroci i Rozmaitości w Goworowie odbyły się w lipcu i sierpniu 2022 roku. Są organizowane wzorem wydarzeń w ubiegłym roku.  Jedne z nich  miało miejsce na lokalnym targowisku w dniu 9 lipca. Pomimo niepewnej pogody, zachmurzonego nieba i czasami przejmującego chłodu, na targowisku rozstawiło swoje stoiska ponad  20 wystawców. Pojawili się zwiedzający poszukujący różnych przedmiotów do swoich kolekcji, wystroju wnętrz  domów lub mieszkań oraz nietypowych i ciekawych  rzeczy przypominających im dzieciństwo czy wyróżniających się wykonaniem i zdobieniami. Na targi  przyjechali też wielbiciele staroci i antyków. Niektórzy  z nich są na każdej edycji targów. A mają w czym wybierać i w czym przeglądać. Spośród wystawionych przedmiotów dominowały monety i banknoty, porcelana, stare obrazy, sztućce, militaria i wiele innych. Wspomniane zróżnicowanie sprawiło, że praktycznie każdy odwiedzający targi znalazł coś dla siebie.  Kolejne targi zorganizowano 13 sierpnia. Stały się one niezmiennie rajem dla poszukiwaczy, miłośników, fascynatów staroci, antyków, przedmiotów z duszą i historią. Na kilku stoiskach wystawiono całe mnóstwo rzeczy pochodzących z czasów przedwojennych czy okresu PRL–u.  Można było kupić ciekawe i interesujące przedmioty. Nie brakowało też klientów, mieszkańców Goworowo i okolic, turystów i osób spędzających czas na pobliskich działkach rekreacyjnych. To była kolejna aktywnie spędzona sobota spośród tego co nie można znaleźć w sklepach i wyróżnia się  na tle innych powszechnie spotykanych przedmiotów.

Galeria zdjęć na portalu Moja Ostrołęka.

Galeria zdjęć na portalu eOstrołęka.