Twój IP: 3.141.41.187
Dzisiaj: 04 Maj 2024

==> 5 maja 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 11 maja 2024 (sobota), od godz. 8.00 do 13.00, Targi Staroci i Rozmaitości w Goworowie, Targowisko przy ul.Sienkiewicza, Goworowo.
==> 18 maja 2024 (sobota), od godz. 8.00 do 12.00 - Pchli Targ w Ostrołęce, Targowisko Miejskie u zbiergu ulic Targowej i Zawadzkiego.
==> 19 maja 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).

Witamy w trzeciej już edycji Konkursu Kolekcjonerskiego pn. "ZOSTAŃ KOLEKCJONEREM".
Celem konkursu jest promowanie idei kolekcjonerstwa, kultury, tradycji, ważnych wydarzeń poprzez tematy ukazane na monetach okolicznościowych Narodowego Banku Polskiego.
Nagrodami w Konkursie są 3 zestawy po 5 kolekcjonerskich monet 2-złotowych, wydanych przez NBP w 2013 roku.

Zadaniem Uczestników Konkursu jest przesłanie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe w wiadomości e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W konkursie biorą udział tylko i wyłącznie odpowiedzi, które zostaną przesłane na adres Organizatora do 6 września 2013 roku. Oprócz odpowiedzi prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego.

Pytanie Konkursowe Nr 3 (sierpień 2013):
W sierpniu NBP wydał ostatnią monetę 2-złotową z serii „Polskie okręty” – z wizerunkiem fregaty rakietowej „Gen. K. Pułaski”. Pytanie brzmi: Ile monet 2-złotowych ukazało się w serii „Polskie okręty”, oraz gdzie i kiedy zbudowana została fregata „Gen. K. Pułaski”?

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Wyniki III Edycji Konkursu.

Nagrody otrzymują: Władysław Dauksza z Ostrołęki, Waldemar Gwiazda z Kadzidła i Dawid Kuriata z Ostrołęki. Gratulujemy i zapraszamy na kolejną - IV edycję we wrześniu.
Konkurs został dofinansowany dotacją z Urzędu Miasta Ostrołęka.

Zobacz regulamin konkursu.

Zobacz pytanie i wyniki I Edycji Konkursu.

Zobacz pytanie i wyniki II Edycji Konkursu.