TRANSLATOR
English Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Finnish French German Greek Hindi Italian Japanese Korean Norwegian Portuguese Romanian Russian Spanish Swedish Catalan Filipino Hebrew Indonesian Latvian Lithuanian Serbian Slovak Slovenian Ukrainian Vietnamese Albanian Estonian Galician Hungarian Maltese Thai Turkish
Licznik Odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj22
mod_vvisit_counterWczoraj22
mod_vvisit_counterW tym tygodniu22
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu245
mod_vvisit_counterW tym miesiącu495
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu1753
mod_vvisit_counterIlość odwiedzin103890

Online (w ciągu 20 minut): 1
Twój IP: 3.227.240.72
,
Dzisiaj: 15 Kwi 2024
Reklama
Jest nas w Klubie już

osób !!!

INFO

Strona Ostrołęckiego Klubu
Kolekcjonerów UNIKAT

Ostrołęka
ul. Hallera 13

Ostrołęka ©  2012-2024

Administrator strony:
Mariusz Brodowski
tel. 881 412 412

 

 


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

 


 

UWAGA! W miesiącu kwietniu z uwagi na zaplanowane w dniach naszych giełd wybory samorządowe, giełdy kolekcjonerskie odbędą się w naszym pomieszczeniu magazynowym z tyłu budynku na ul. Hallera 13 od strony osiedla. W razie problemów z odszukaniem nas proszę dzwonić na nr 881 412 412.
.
==> 7 kwietnia 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, Magazynek Stowarzyszenia, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro) tył budynku od strony przedszkola i osiedla.
==> 20 kwietnia 2024 (sobota), od godz. 8.00 do 12.00 - Pchli Targ w Ostrołęce, Targowisko Miejskie u zbiergu ulic Targowej i Zawadzkiego.
==> 21 kwietnia 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, Magazynek Stowarzyszenia, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro) tył budynku od strony przedszkola i osiedla.
Zapraszamy.

Coroczną swoistą tradycją naszego klubu jest uczestnictwo w święcie 5 Pułku Ułanów Zasławskich. Nie inaczej też było w tym roku. Święto to odbyło się w niedzielę 24 września 2023r. Towarzyszyły mu uroczystości patriotyczno – religijne, apel pamięci w hołdzie bohaterom ojczyzny, uroczyste ślubowanie uczniów klas mundurowych z pobliskiego ZSZ nr 2, okolicznościowe przemówienia z wręczaniem odznaczeń, itp. Jednocześnie trwał festyn historyczny pt. „Spotkanie Czterech Pokoleń Polaków”. Na festynie rozstawiły swoje stoiska jednostki wojskowe oraz zaprezentowano sprzęt i pojazdy będące na ich wyposażeniu. Poza nimi swoje stoiska zorganizowali członkowie OKK „Unikat”. Zaprezentowano na nich orzełki noszone przez różne formacje wojskowe i cywilne, monety i banknoty z okresu II Rzeczpospolitej, numizmaty lokalne związane z miastem Ostrołęka i Kurpiami, monety i kapsle prezentujące tematykę wojskową i niepodległościową, pocztówki przedstawiające Ostrołękę na przestrzeni lat, pamiątki i przedmioty związane z 5 Pułkiem Ułanów Zasławskich. Nasi klubowicze wystawili bogactwo różnorodnych i oryginalnych przedmiotów, które z zaciekawieniem oglądali liczni goście przybyli na święto pułkowe. Przyczyniły się  one do tego, że nasze stoiska cieszyły się sporym i niesłabnącym zainteresowaniem.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia w:

1. Portalu eOstroleka

2. Portalu Moja-Ostroleka

3. Tygodniku Ostrołęckim.

 
Reklama